naglowek

Klasyfikacja Parkowej Korony Biegów

IMG 0925

w cyklu Parkowa Korona Biegów na ktory składało sie 7 imprez zostały sklasyfikowane 104 osoby (ukończyły przynajmniej 4 biegi), a aż 32 osoby wzieły udział we wszytkich biegach. Nowym Królem Biegów został Tomasz Panchyrz, a Królową Beata Wrońska.

Podium uzupełnili u panów Dawid Mika oraz Piotr M. Kindler, a u Pań Celestyna Aksamit-Mika i Kamila Nowak.

W tym roku postanowiliśmy również nagrodzić zawodnika za największy progres w Parkowej Mili. Pan Roman Sadłoń poprawił swój czas aż o 24%.

pdfParkowa Mila Klasyfikacja 2 edycji M

Poniżej prezentujemy wyniki

pdfMĘŻCZYŹNI

pdfKOBIETY

W przypadku startu zawodników w Biegu Towarzyszącym na krótszym dystansie na potrzeby klasyfikacji generalnej Parkowej Korony Biegów zostawał doliczony czas według następujących wartości:

• Bieg Wiosenny NW - 110 % pierwszego kółka
  • Bieg Górski 4,5 km - 110 % pierwszego kółka
  • Półmaraton 10 km i NW - 115 % pierwszego kółka (dodatkowe 5% ze względu na dłuższy dystans drugiej pętli)